Боронити Батьківщину – це більше, ніж професія: командувач ООС привітав зі святом українських військових (Відео)

Олександр Павлюк

Побажав, щоби мрія кожного про мирну і європейську Україну здійснилася

Боронити Батьківщину – це більше, ніж професія. Так українських захисників та захисниць привітав зі святом командувач Об’єднаних сил Олександр Павлюк.

Цей день відзначають з 2014-го – року початку військової агресії з боку Кремля й анексії Криму. Бо мужність і відвага солдатів на передовій, сотні відданих життів за Батьківщину потребують гідного вшанування суспільством і державою.

Як зазначив у своєму зверненні командувач ООС, для наших воїнів служба – це більше, ніж професія. Це – сила волі й патріотизм. Побажав, щоби мрія кожного про мирну і європейську Україну здійснилася. 

“Сьогодні велике свято і воно має глибокий зміст для кожного із нас. Цей день є особливим для наших сучасників, друзів, родичів, які зі зброєю в руках сьогодні боронять Україну від російського окупанта. Цей день є особливим для наших сучасників, друзів, родичів, які зі зброєю в руках сьогодні боронять Україну від російського окупанта, для ветеранів. Ми ніколи не зречемося нашого прагнення миру, свободи, незалежності та безмежної любові до своєї землі, нам у цьому допоможе віра у Бога і в Україну. Разом до Перемоги! Слава Україні!”, – наголосив командувач ООС.

Нагадаємо, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.