Генконсульство РФ привітало українців з Днем захисників, хакерський злам не підтверджували

На офіційній інстаграм-сторінці Генерального консульства Росії в Харкові раптово з’явилося привітання українських героїв з Днем захисників і захисниць України.

«Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові з щирого серця вітають український народ з Днем захисників і захисниць України», — йдеться у пості rusconsulate.kharkov в інстаграм.

У тексті звучить критика агресивної та загарбницької політики РФ щодо України й особисто Путіна. У консульстві РФ нібито заявили, що вони не підтримують цю політику і висловили надію на те, що ситуація зміниться після смерті диктатора.

«Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п’ядь своєї землі. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні. Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувала Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть в злиднях і лихах. Розуміємо, що швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому», — йдеться у пості.

Під другим фото Генконсульство опублікувало список прізвищ співробітників і агентів ФСБ.

Повідомлень про те, що сторінку могли зламати, а також офіційних коментарів Москви поки що не надходило.

загрузка…