Рада планує розглянути проєкт Держбюджету-2022 у першому читанні 20 жовтня, – Стефанчук

1

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук.

"18-го числа – засідання (бюджетного. – Ред.) комітету, 20-го ми будемо голосувати бюджет у залі, в першому читанні", – сказав спікер журналістам у четвер у Києві.

Водночас він назвав безпрецедентним рішенням намір підвищити зарплати українським медикам, для чого в проєкті держбюджету-2022 передбачено кошти для встановлення мінімальної заробітної плати на рівні 20 тис. грн для лікарів і 13,5 тис. грн – для середніх медичних працівників.

Також читайте: Проєкт бюджету-2022 не передбачає зростання грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ, – Таран

"Такого ще не було в історії України, щоб на такий рівень піднімати зарплату медичним працівникам… Наскільки я знаю, ті показники, які на сьогодні закладаються і щодо яких триває дискусія, – на значний відсоток більше, ніж було до цього в медицині", – зазначив спікер.

"Безумовно, ми маємо знаходити джерела (надходження коштів. – Ред.), тому маємо ухвалювати і низку "ресурсних" законів, які також стоятимуть на порядку денному Верховної Ради", – додав Стефанчук.

За його словами, парламент планує розглянути законопроєкт №5600 "Про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" у четвер, 21 жовтня.

Також читайте: Мінфін обіцяє підвищення зарплат військовим на 10% у 2022 році