Павелко розповів про нинішні стосунки з Шевченком

Керівник Української асоціації футболу(УАФ) Андрій Павелко сподівається, що колишній тренер збірної України Андрій Шевченко колись повернеться в національну команду.

Зараз повну підтримку має теперішній наставник збірної Олександр Петраков.

“Привітав Шевченко з днем ​​народження, він мене привітав. Це життя, я сподіваюся, що через деякий час він попрацює в різних системах і ми його обов’язково побачимо тренером збірної. Це дуже яскрава фігура у світовому і європейському футболі, і буде дуже корисно, щоб він також отримав додатковий досвід в інших футбольних клубах або збірних, щоб ми наступного разу вийшли не у чвертьфінал, а до фіналу, і там боролися за перемогу на чемпіонаті Європи або світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрата очок імені Петракова: чому Україна не змогла перемогти Боснію та Герцоґовину

Чи є діалог? Ми спілкуємося, все добре. Я вважаю, що важливо зараз – це наше майбутнє. І всі кроки, які зараз відбуваються в українському футболі – це все заради майбутнього нашого футболу.

Як відрізняються контракти Петракова і Шевченко? Ніколи не коментую фінансові умови. Скажу, що всі, хто працює з УАФ, – задоволені своїми умовами, сплачуються всі податки. Розумію, що ми ніколи не будемо співпрацювати з людьми, які на перше місце ставлять фінансові умови. Петраков зовсім не піднімав питання про фінансові умови, Шевченко також працював заради збірної. Це питання ніколи не може бути в збірній головним” – сказав Павелко в коментарі “ПРОФУТБОЛ Digital”

Андрій Шевченко очолював збірну України п’ять років. За цей час національна команда змогла вийти на Єв.ро-2020/21, де дійшла до чвертьфіналу. Наставник покинув збірну 31 липня після завершення контракту. Нову угоду йому не пропонували.

В останньому матчі збірна України зіграла в нічию із боснійцями – 1:1.