Емоції вдячності переповнюють: Дзвін пам’яті пролунав на честь військових, полеглих у боях за Україну

Дзвін пам'яті

Кожен удар дзвону супроводжувався військовим салютом

Сльози на очах та безмежна вдячність. Дзвін пам’яті на честь військових, які загинули в боях за Україну, пролунав сьогодні біля Міністерства оборони України. Щодня там вшановують тих, хто загинув у цей день у різні роки на фронті.

Сьогодні честь віддали усім захисникам і захисницям полеглим за Україну. Кожен удар дзвону супроводжувався військовим салютом.

Згадати бійців, які віддали життя за свою країну прийшли їхні родичі, побратими, небайдужі кияни та високопосадовці. Захід відвідав і 5-й президент Петро Порошенко. За час каденції котрого, рівно три роки тому і відкрили “Залу пам’яті” на території Міністерства оборони України, де щодня вшановують полеглих. Віддати шану нашим воякам прийшли і народні депутати, зокрема лідерка партії “Голос” Кіра Рудик.

“У нашій країні іде війна і шанувати пам’ять загиблих воїнів і підтримувати тих, хто бореться за нас – це важливо. Це обов’язок як кожного громадянина, так і кожного політика”, – наголосила депутатка.

“Немає слів, аби виказати свою повагу і своє оце… Емоції мене просто переповнюють кожен день. Дуже вдячна!”, – каже пенсіонерка Любов Стретович.

Нагадаємо, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.