У Китаї автомобілісти вимагають дозволити їм співати під час поїздок

У Китаї власники автомобілів хочуть отримати дозвіл на співання караоке під час їзди. Деякі китайські бренди вже пропонують системи з караоке-мікрофонами, на черзі – й представлені на ринку західні виробники, пише Bloomberg.

Наприклад, при покупці автівки китайські клієнти часто запитують, чи є вона сумісною з такими застосунками, як програма для співу караоке Changba.

«Ми бачимо в цьому проблему», – заявив керівник відділу цифрових автомобілів BMW Крістоф Грот. У німецького бренду, який прагне зберегти свої позиції в Китаї на тлі жорсткої конкуренції, не залишається іншого виходу, як піти назустріч побажанням любителів авто-караоке, зазначає видання: поки ще в BMW не прикрутили до своїх машин мікрофон, але вже інтегрували в програмне забезпечення можливість оплатити парковку через популярний додаток WeChat Pay.

До речі, Китай є найбільшим автомобільним ринком у світі і на нього припадає 36 відсотків усіх продажів BMW і 40% – Volkswagen.

Раніш ми писали, що минулого місяця в Україні продали рекордну кількість електромобілів (найпопулярнішою моделлю став Nissan Leaf).

загрузка…