Після тривалої перерви відкривається для відвідування популярний туристичний острів

Індонезійський острів Балі сьогодні відкрився для іноземних туристів після півторарічної перерви. Проте міжнародні авіарейси тут поки що не прийматимуть, пише Reuters.

Уряд прагне відродити туристичну галузь Балі, що через жорсткі заходи під час пандемії фактично була зруйнована. Водночас візові вимоги Індонезії та список країн, громадянам яких уже можна відвідувати Балі, поки що є нечіткими.

Індонезійський уряд напередодні назвав лише 19 країн, чиї громадяни мають право на відвідання острова. До списку входять, зокрема, Китай, Індія, Японія, Південна Корея, Нова Зеландія, а також кілька країн Західної Європи та Перської затоки.

Індонезія вимагає від туристів зробити щеплення проти COVID-19, ще вони мають провести перші 5 днів на карантині. Кожен турист також має придбати страховку, яка покриватиме захворювання на COVID-19, і надати підтвердження повної оплати житла на весь термін перебування на Балі.

Раніш ми повідомляли, що за минулу добу в Україні виявили 18 881 новий підтверджений випадок COVID-19. Зафіксовано 412 летальних випадків, одужали 7 630 пацієнтів.

загрузка…