День захисників і захисниць: у Києві перекриють низку вулиць

14 жовтня у центрі Києва перекриють низку вулиць.

Це відбудеться у зв’язку з проведенням пішої ходи, присвяченій Дню захисників і захисниць України. Про це інформує Міністерство внутрішніх справ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічні затори: естакаду Південного мосту надовго перекриють

З 13:30 до 18:30 буде перекрито рух автотранспорту на:

– вулиці Володимирській (від вулиці Льва Толстого до бульвару Тараса Шевченка);
– бульварі Тараса Шевченка (від вулиці Володимирської до вулиці Хрещатик);
– вулиці Хрещатик (від бульвару Тараса Шевченка до вулиці Михайлівської);
– вулиці Михайлівській;
– вулиці Героїв Небесної Сотні (від вулиці Михайлівської до вулиці Банкової);
– вулиці Банковій (від вулиці Героїв Небесної Сотні);
– ділянках прилеглих вулиць.

У разі заборони руху транспорту за маршрутом заходів, рух організують наступним чином:

– тролейбуси № 5, 7, 8, 17 відповідно від вул. Білицької, вул. Чорнобильської, вул. Смілянської, пл. Космонавтів до б-ру Тараса Шевченка за діючими маршрутами, далі вул. Леонтовича вул. Богдана Хмельницького вул. Пирогова б-р Тараса Шевченка, далі за діючими маршрутами;

– автобуси № 24, 114 відповідно від Національного музею історії України в II світовій війні та вул. Милославської до вул. Хрещатик за діючими маршрутами, далі вул. Михайлівська вул. Велика Житомирська вул. Володимирська вул. Богдана Хмельницького вул. Пирогова б-р Тараса Шевченка вул. Симона Петлюри залізничний вокзал “Центральний” вул. Симона Петлюри б-р. Тараса Шевченка вул. Леонтовича вул. Богдана Хмельницького вул. Володимирська, далі за діючими маршрутами;

– автобус № 118 від ст. м. Чернігівська до вул. Басейної за діючим маршрутом, далі вул. Еспланадна вул. Саксаганського (у зворотному напрямку вул. Жилянська вул. Шота Руставелі) просп. Перемоги, далі за діючим маршрутом.

З 22:00 14 вересня до 1 грудня на Гостомельському шосе і на його перетині з вул. Міською в Києві обмежать рух транспорту. На перехресті почнеться середній ремонт.