Чоловікам малюють на нігтях черепи

 Останні пів року модно робити манікюр кольоровими й базовими гелями. Бо це економить час. Нанести звичайну базу й гель, а потім два-три шари гель-лаку довго. Швидше одразу покрити кольоровим базовим гелем, каже 27-річна Яна ВОРОНОВСЬКА з Луцька. Робить манікюр п’ять років. Веде курси, має свою сторінку в інстаграмі.

 Треба забути про леопард, золото чи червоний колір у поєднанні з золотом і камінчиками. Показник несмаку переношений гель-лак. Все, що на нігтях довше трьох тижнів псує не тільки стан нігтьової пластини, а й образ жінки. У його власниці немає на себе часу або вона в матеріальній скруті, розповідає Яна Вороновська. Зараз модні тваринні принти зебра, корівка. Об’ємні дизайни, матове й напів­прозоре покриття, асиметричність. Найпопулярніший відтінок 2021 року трав’яний зелений. Весною клієнти обирають ніжні пастельні, а літо час для неонів, яскравих, соковитих і смачних кольорів. Восени хочуть чогось затишного й приглушеного хакі, шоколад, відтінки кави та какао. Зима ще багато блиску, що нагадує бризки шампанського, і глибокі відтінки синього.

Мигдальна форма, овальна й короткий квадрат кожен вибирає під стиль життя і діяльність. Для сміливіших модниць довгий чіткий квадрат у стилі американських манікюрів. Нігті на обох руках можуть відрізнятися кольором, дизай­ном, іноді й формою.

Дотепер популярні нарощені нігті.

 Їх роблять, коли не хочуть чекати, доки відростуть свої. Також часто у кого на носі відповідальна подія й часу немає. Або свої нігті ростуть криво, крутяться, а гель-лак не тримається. Теперішні матеріали й техніки нарощення дозволяють зробити такі, що від природних не відрізнити. А ще вони міцніші. Але треба мати кваліфікованого майстра. Самостійно не відкривати покриття і вчасно робити корекцію.

Яна почала займатися манікюром 2016 року.

 Тоді в моді були котяче око, лита фольга й малюнки-светрики на нігтях. Було багато тематичних манікюрів. На Новий рік малювали бокали, сніговиків, сніжинки, навесні підсніжники, під час відпустки пальми, восени парасольки. Гель-лак тільки-но з’являвся і кожен похід на манікюр був як свято. Зараз же це буденність. Ніхто не рветься показати нігтями, що за три дні настане Новий рік.

На манікюр приходять і чоловіки. Замовляють не тільки чистку, а й дизайн. Зазвичай обирають в стилі тату чорні наклейки з підписами, черепами. Цього літа в мене троє клієнтів робили манікюр із покриттям і дизайном.

Не можна виходити надвір із мокрими руками

Щоб руки гарно виглядали, треба надівати рукавички вже восени, коли холодно й вітряно.

 Або ховати руки до кишень. Креми перед прогулянкою наносити не варто. Також не виходити з вологими руками, бо обвітряться, каже Яна Вороновська. Користуватися побутовою хімією слід у рукавичках завжди. Якщо руки мало забруднені й можна обійтися без мила, то так і робити. Не треба зайвий раз пересушувати шкіру.