У МВС розповіли, що знайшли в особистих речах померлого нардепа Полякова

Серед особистих речей загиблого народного депутата Антон Полякова були виявлені готівкові кошти в розмірі 10 тисяч гривень і 800 доларів США. Також були знайдені два зразка катетера з речовиною бурого кольору.

Як повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі «Україна 24», Поляков три години випивав у ресторані, а потім сів в машину чоловіка. Як виявилося, покійний парламентарій сам запропонував зустрітися «громадянину Д».

«За нашою інформацією, покійний подзвонив «громадянину Д», з яким перебував у дружніх стосунках, запропонувавши зустрітися. Вони зустрілися в ресторані. Вони разом провели там приблизно три години. Вони разом вживали алкогольні напої. У нас є відеозаписи з ресторану, які чітко підтверджують цей факт», – сказав Євген Єнін.

За словами заступника міністра, коли Антон Поляков виходив із ресторану – візуально він виглядав абсолютно здоровим.

«Близько двох годин їздили по Києву. «Громадянин Д» викликав таксі, яке спочатку їздило за їх основною машиною. Потім, ймовірно, вони закінчили свою розмову і пан Поляков пересів в іншу машину – машину таксиста», – уточнив Єнін.

Раніше повідомлялося, що причинами смерті нардепа Антона Полякова могло стати хронічне захворювання , або отруєння невідомою речовиною – самостійно або невідомою особою.

Експертиза виявила в організмі померлого народного депутата України Антона Полякова алкоголь і метадон, повідомив представник МВС Артем Шевченко.

Адвокат таксиста, в машині якого помер народний депутат Антон Поляков, розповів, що його підзахисний збрехав поліції. Насправді він не підібрав депутата з зупинки, чоловіка пересадили в таксі з іншої машини.

загрузка…