Володимир Скубаєв помер від раку шлунка

У Черкасах не стало 63-річного Володимира СКУБАЄВА. Причиною смерті став рак шлунка. У нього залишилися дружина, троє доньок і син.

Володимир Скубаєв заснував у Черкасах найбільший буддійський храм у Європі “Білий лотос”. При ньому працює школа бойових мистецтв. “Білий лотос” називають “туристичним магнітом” Черкас. Подивитися на нього їдуть люди з усього світу.

 Я уникав будь-якої зустрічі з цим закладом. Думав, що це фікція якась. Але мене запросили до Скубаєва особисто. Отримав замовлення написати гімн “Білого лотоса”. Володимир Іванович казав, що в багатьох виходила якась “красноконноармєйская пєсня”. Мені вдалося зробити те, що й хотіли чути у храмі, розповідає товариш Василь Живосил. Володимир був хорошим співрозмовником. Світла й непересічна людина. Бракуватиме філософських та історичних бесід із ним за чаєм.

Володимир Скубаєв закінчив Київський педагогічний університет ім. Михайла Драгоманова та Донецький національний інститут здоров’я, фізкультури і спорту. 2003-го завоював в Індії титул чемпіона Азії по Вищій йозі.

 Пам’ятаю, як ми збиралися в холі гуртожитку, каже знайомий Микола Васильєв, 62 роки. Володя, відкривши двері кімнати, включав магнітофон із забороненими записами Висоцького. Уже тоді був неординарною особистістю.