Нуланд назвала продуктивними переговори в РФ щодо України

Заступник держсекретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд, яка з 11-го по 13 жовтня перебуває з візитом в Росії, провела в Москві ряд “досить конструктивних і продуктивних” зустрічей, повідомила речник Білого дому Джен Псакі.

“Ми провели продуктивні переговори з Дмитром Козаком щодо наших спільних інтересів, які розділяються також Україною, Францією і Німеччиною і стосуються повного виконання мінських угод і відновлення миру, стабільності і українського суверенітету в Донбасі”, – наводяться слова Нуланд в Twitter прес-секретаря американського посольства в Москві Джейсона Ребхольца.

У вівторок в МЗС РФ пройшли переговори Нуланд із заступником міністра закордонних справ Сергієм Рябковим, які тривали понад півтори години. У зустрічі, як відзначили в МЗС РФ, також взяв участь заступник голови Міноборони Росії Олександр Фомін.

Раніше представник Державного департаменту США Нед Прайс повідомив про те, що наступний раунд переговорів відбудеться на більш низькому рівні представництва, можлива участь в них візьме заступник помічника держсекретаря.