У МВС розповіли про нові обставини смерті депутата Полякова

Перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін розповів про нові обставини смерті народного депутата Антона Полякова. За його словами, на місці події знайшли два катетера з якоюсь бурою речовиною, природу якої ще належить з’ясувати.

“На відео чітко зафіксовано, як поліцейські, чітко виконуючи нормативні вимоги до них, зупиняючи конкретний автомобіль, працюють з включеними боді-камерами, щоб ні у кого не було потім ніяких сумнівів. Всі ці матеріали в подальшому залучені до матеріалів кримінального провадження. Ми бачимо, як поліцейські здійснюють перші реанімаційні заходи. Надалі до них приєдналася швидка. Ми бачимо дефібрилятор”, – зазначив Енин в ефірі телеканалу “Україна 24” увечері, 13 жовтня.

За його словами, в кишені у Полякова були знайдені два катетера з речовиною, яка встановлюється. Слідство також з’ясовує, яким чином метадон потрапив в організм депутата. При цьому Єнін зазначив, що сам по собі метадон не несе смертельну небезпеку.

Єнін також розповів, що свідчення громадянина Д. допомогли розмотати клубок подій того вечора.

“Щодо вживання метадону я не уповноважений розголошувати цю інформацію, проте ми її активно вивчаємо”, – зазначив Єнін.

За його словами, в ресторані, де сидів Поляков з товаришем в якийсь момент приєднався третій чоловік, проте в авто з ними він не їхав. Автомобіль належав громадянину Д. Пізніше він викликав таксі для Полякова.

На сьогоднішній день у справі проходять троє свідків: водій таксі, чоловік, в автомобілі якого Поляков перебував до того, як пересів в таксі, і людина, з якою депутат вечеряв в ресторані (ймовірно, помічник народного депутата Ганни Скороход Руслан Джамбулатов).

Визначитися з ключовою версією слідство зможе після завершення експертиз.

Нагадаємо, про смерть народного депутата стало відомо вранці 8 жовтня. Непритомного Полякова знайшли в таксі співробітники патрульної служби. Поліцейські проводили реанімаційні заходи, викликали швидку. Реанімувати Полякова намагалися і прибулі на виклик медики, але врятувати чоловіка не вдалося.