Дірки на горищі латають фольгою

 Лазив до димаря й помітив дірку на шифері. Думав купляти нові листи. Скликати хлопців у поміч, щоб перестеляти кришу. А потім сват підказав, як залатати тріщини, каже Максим Кравченко, 61 рік, із села Павлівське Запорізького району Запорізької області.

Для роботи розігрів смолу й вирізав клапті тканини зі старих цупких джинсів.

 Є епоксидна смола в шприцах, її не треба розтоп­лювати. Видавив на тріщину й усе. Прозора, знаків не буде. Але її ще треба купити.

Тріщини на шифері знежирив бензином і промастив розігрітою смолою. Поверх поклав смужку матерії, на 10 см ширшу і на 5 см довшу за дірку. Зверху вкрив смолою.

 Для цих робіт потрібна суха, тепла, але не спекотна погода. Розчини мають сохнути поступово. Середина жовтня найкращий час для ремонту даху, говорить Максим Кравченко.

Наскрізні дірки латав із горища. Вирізав з пластикової пляшки латку більшу за отвір приблизно на 5 см. Кріпив силіконовим герметиком. Коли підсохло, знадвору це місце накрив тканиною й ще раз проклеїв герметиком.

 Дірки в шифері також можна закрити алюмінієвою фольгою. Латки саджають на універсальний клей також з боку горища, каже Кравченко.