У Міноборони поінформували, що відомо про стан екіпажу катера “Балта”, який зазнав аварії в Чорному морі

U-811 "Балта"

Загрози втрати судна немає

До рятувальної операції судна розмагнічування ВМС України U-811 “Балта”, яке зазнало аварії у Чорному морі залучено сім кораблів і катерів та чотири одиниці повітряних суден. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

“Відповідно до офіційної інформації, у результаті різкого погіршення погодних умов, виникла аварійна ситуація, внаслідок якої отримало пошкодження судно національного флоту. Після оцінки обстановки, було прийнято рішення про постановку судна на якір з метою забезпечення проведення заходів боротьби за живучість. З метою забезпечення проведення пошуково-рятувальних робіт Військово-Морськими Силами розгорнуто пункт управління пошуково-рятувального забезпечення, налагоджено взаємодію із казенним підприємством “Морська пошуково-рятувальна служба” Міністерства інфраструктури України, Державною прикордонною службою України, ДСНС. До операції залучено кораблі і катери в кількості вісім одиниць та чотири одиниці повітряних суден”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що завдяки злагодженим та впевненим діям екіпажу корабля, аварійну ситуацію вдалося стабілізувати.

“Загрози життю особового складу немає. Загрози втрати судна немає. Наразі триває операція щодо надання допомоги аварійному кораблю та повернення його до пункту постійної дислокації”, – додається у повідомленні.

Нагадаємо, внаслідок погіршення погодних умов у Чорному морі в районі острова Зміїний зазнало лиха судно розмагнічування ВМС України U-811 “Балта”.