Смертність від COVID-19 досягла рекордно низького рівня – ВООЗ

Кількість щотижня реєстрованих смертей від COVID-19 продовжує знижуватися і зараз знаходиться на найнижчому рівні майже за рік. Про це під час брифінгу 13 жовтня повідомив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус, інформує прес-служба міжнародного відомства.

Однак, за його словами, все ще фіксується майже 50 тисяч смертей в тиждень, а реальне число, безумовно, вище.

“Смертність знижується у всіх регіонах, крім Європи, де кілька країн стикаються з новими хвилями випадків захворювання і смерті. І, звичайно ж, смертність найвища в країнах і групах населення з найменшим доступом до вакцин”, – зазначив голова ВООЗ.

За його словами, 56 країн, більшість з яких розташовані в Африці, не змогли до кінця вересня вакцинувати 10% населення. У трьох країнах вакцинація ще не починалася: Бурунді, Еритрея і КНДР. Також в ВООЗ сумніваються в тому, що до кінця року буде досягнута мета по вакцинації 40% населення в світі.

Раніше повідомлялося про те, що Всесвітня організація охорони здоров’я сформувала нову команду вчених для пошуку причини виникнення коронавірусу.

Дивіться спецтему: Коронавірус у світі
У світі за час пандемії на COVID-19 захворіли понад 238 млн осіб: карта Україна піднялася на 14 місце за рівнем захворюваності.

Вчені говорять про можливість «твіндемії»: що це і чому може виникнути Зростання числа випадків COVID-19 може збігтися з епідемією грипу.

У США діти почали хворіти на COVID-19 частіше за дорослих Зокрема, це пов’язано  з поширенням штаму «Дельта».

Не ковідом єдиним: наркозалежність стала тіньовою епідемією у США Від чого помирають американські наркомани, і які рішення для  боротьби зі смертельною залежністю пропонує уряд

Коронавірус “Дельта” викликає смертельно небезпечний синдром у дітей — ЗМІ Дослідження проведено поки тільки на території США.