Tesla випускатиме пиво під власним брендом на своїй Gigafactory в Німеччині


У минулі вихідні Tesla влаштувала в Берліні вечірку GigaFest на честь відкриття першого європейського заводу компанії – Gigafactory Berlin-Brandenburg, яке відбудеться вже зовсім скоро. На вечірці був присутній і глава Tesla Ілон Маск, який оголосив про старт виробництва в листопаді і анонсував появу фірмового пива від виробника електрокарів.


Пиво під назвою Gigabier отримає незвичайну пляшку, очевидно, натхненну дизайном пікапа Cybertruck.


На GigaFest Маск розповів про кілька особливості європейської Gigafactory, яка створить робочі місця для 10 000  чоловік. Її стіни покриють графіті, а на території побудують вокзал, щоб робочим було зручніше добиратися. Tesla планує на фабриці виготовляти акумулятори та електричні силові установки, а також збирати електрокари Model Y.


Пиво Gigabier в гранованій пляшці, що нагадує досі не запущений в серію Cybertruck, будуть випускати прямо на фабриці. Чи збирається Tesla відкривати повноцінну пивоварню, чи буде просто розливати закуплений у стороннього виробника напій в тару, поки що невідомо.


Це вже не перший алкогольний напій під маркою Tesla. Текіла від автокомпанії під назвою «Teslaquila» з’явилася в продажу в 2020-му. Тоді Tesla вирішила не займатися виробництвом напою самостійно і звернулася до професіоналів із каліфорнійської компанії Nosotros Tequila. Teslaquila була розпродана за кілька годин, незважаючи на чималу вартість – $250 за пляшку.


Між тим масове виробництво пікапа Tesla Cybertruck знову переноситься – компанія оголосилапро відстрочку старту виробництва. Автомобіль спочатку мав побачити світ до кінця 2021 року, проте через нестачу електронних компонентів випуск довелося відкласти до 2022-го.