Разумков назвав основні політсили в Раді, які неформально створюють коаліцію і парламентську монобільшість (Відео)

Дмитро Разумков

Колишні голова ВР навів приклад голосувань і назвав дві партії та дві парламентськи групи, які підтримують “слуг”

Наразі актуальним питанням залишається те, чи залишиться парламентом парламентом, а не хто є головою Верховної Ради. Про це в етері “Велика політика” на “5 каналі” сказав позафракційний народний депутат України та колишній голова парламенту (2019-2021 рр.) Дмитро Разумков.

“Я дуже сподіваюся, що здорового глузду вистачить всім, і більшості, і іншим політичним силам, які сьогодні до неї також долучилися, для того, щоб залишити парламент нашої держави незалежною гілкою влади. Тому що коли одна вертикаль влади починає жерти іншу, це призводить до катастрофічних наслідків. Ми це бачили і в історії України, і ми це бачили в історії світовій. Це призводить до руйнування держави і до втрати незалежності”, – розповів він.

Політик також заявив, що для того, щоб була коаліція, достатнього фракції “Слуга народу”, оскільки в ній вистачає кількості народних депутатів.

“Але ми виходимо з об’єктивних реалій. Ми можемо подивитися на результати голосування по багатьом випадкам за останні декілька місяців. Якщо ми говоримо за останні голосування, в тому числі і за мою відставку, це була “Батьківщина”, “Довіра”, “Слуга народу” і “За майбутнє”. Ось фактично чотири політичні сили, які сьогодні представляють більшість”, – сказав Разумков.

Він додав, що якщо подивитися на інші голосування, то можна побачити підтримку голосування і збоку “За майбутнє”, і збоку “Довіри” достатньо регулярно.