Стало відомо, коли Німеччина отримає нового канцлера

Головний претендент на посаду канцлера ФРН соціал-демократ Олаф Шольц повідомив, що переговори про створення коаліції йдуть успішно і Німеччина може отримати новий уряд до Різдва.

Про це Шольц заявив журналістам у Вашингтоні, повідомляє Tagesspiegel. Після кількох раундів переговорів Шольц висловив упевненість, що йому вдасться сформувати уряд із «Зеленими» та Вільною демократичною партією до Різдва.

«Переговори проходять в дуже хорошій і конструктивній атмосфері», – сказав Шольц, який нині обіймає посаду міністра фінансів, у Вашингтоні, де він перебуває на зустрічі МВФ.

Тим часом, німецький експерт з виявлення плагіату Штефан Вебер проаналізував книги трьох основних кандидатів у канцлери Німеччини і знайшов запозичення без посилань у всіх роботах.

Як відомо, партія «Християнсько-демократичний союз» обрала нового керівника – ним став прем’єр-міністр німецької федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія Армін Лашет. Його вважають наступником Ангели Меркель на посаді канцлера Німеччини.

Кандидат у канцлери від Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН), чинний міністр фінансів Олаф Шольц, не виключає альянсу з Лівою партією, що відома своєю проросійською позицією.

Також Соціал-демократи запропонували Партії «Зелених» створити після виборів правлячу коаліцію.

Раніше німецька правопопулістська партія «Альтернатива для Німеччини» ухвалила програму, з якою піде на вибори. Вона передбачає вихід країни з Європейського союзу.

загрузка…