У Львові висадили “Парк пам’яті Героїв”, присвячений загиблим воїнам (Відео)

Висаджування дерев

Найбільше висадили яблунь

У Львові з’явився “Парк пам’яті героїв”. Місце для нього обрали символічне, біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, передає “5 канал”.

Зазначається, що там висадили 96 іменних дерев на честь загиблих на сході воїнів, львів’ян. Це яблуні, груші та інші квітучі дерева. Найбільше висадили яблунь. Адже саме це дерево, кажуть організатори є символічним. Допомагали облаштувати парк рідні полеглих героїв. Відсьогодні сад відкритий для відвідувачів.

“Це не одноразова акція цей парк буде розростатись і розвиватись, надавати позитиву всім присутнім, тим хто відвідуватиме меморіал, тому що він буде дійсно іменний і буде нагадувати про дуже важливі речі, що треба пам’ятати про загиблих”, – каже директорка центру допомоги учасникам бойових дій Світлана Ткачук.

Дружина загиблого Оксана Задорожна каже: “Я думаю, що він буде дуже довго служити, буде прикрасою Львова і заодно пам’яткою”.

Нагадаємо, понад тисяча людей бігли сьогодні вулицями столиці. Усі вони учасники всеукраїнського забігу “Шаную воїнів, біжу за героїв України”. Акцію проводять щороку напередодні Дня пам’яті захисників.