У Тернополі відкрили пам’ятну дошку загиблому на сході військовому (Відео)

Пам'ятна дошка

Воїн посмертно нагороджений орденами “За мужність” ІІ та ІІІ ступенів

Меморіальну дошку підполковнику Михайлу Цимбалістому відкрили у Тернополі. Він загинув під час виконання бойового завдання у ніч на 14 вересня 2019 року поблизу Павлополя на Донеччині від кулі ворожого снайпера, передає “5 канал”.

Меморіальну дошку відкрили на фасаді 29 школи, яку закінчив Михайло. З перших днів російської агресії він став на захист східних кордонів України. Брав участь у розвідувальних операціях, в обороні Донецького аеропорту. Посмертно нагороджений орденами “За мужність” ІІ та ІІІ ступенів.

“Важко дихати, а ще важче говорити, коли знаходишся на подвір’ї знайомої школи, де пройшли щасливі роки твоєї дитини. Наш син вибрав професію захищати і був вірний своїй професії, і присязі, яку він дав на вірність свого народу, своєї держави до кінця свого життя. Загинув в бою, на передовій, йому було 34 роки. 8 рік на Сході нашої держави тривають військові дії, і як би ми ці військові дії не називали – гібридна війна, АТО чи ООС, – це російсько-українська війна, де вбивають наших дітей!”, – наголосила мати Михайла Цимбалістого Галина Цимбаліста.

Класна керівниця Михайла Цимбалістого Олександра Чіпак каже: “В моїй уяві постає дві картини. Перша картина, коли мама молода привела дуже красивого хлопчика, маленького, кругленького, я так зраділа, бо в мене переважали дівчата, а тут відмінник, бо він зі Львова перейшов. А друга картина, це 2 роки тому, коли дзвенить дзвінок і дзвонить мама: “Олександра Степанівна, нашого Міші немає”. Ця картина, дійсно, буде мені дзвонити дуже довго”.

Нагадаємо, у Кривому Розі відкрили меморіальну дошку захиснику Юрію Малькову, командиру другого мотопіхотного взводу 43-ї мотопіхотної бригади “Патріот” Збройних сил України. Армієць загинув від кульового поранення на Світлодарській дузі 1 травня 2017 року.