Apple розробляє AirPods, які контролюватимуть осанку і температуру тіла – WSJ


Компанія Apple може у нові бездротові AirPods додати деякі медичні функції – навушники зможуть відстежувати параметри організму і виступати в ролі слухового апарату, повідомляє The Wall Street Journal.


За даними видання, нове покоління пристрою отримає датчики для вимірювання температури тіла людини, а також датчики руху, що повідомляють користувачеві про неправильну поставу.


Крім того нова версія AirPods зможе виступати в ролі не тільки навушників, але і слухового апарату для людей з легким або середнім ступенем порушення слуху.


Зараз Apple вже розробляє прототипи AirPods, які будуть вимірювати температуру тіла користувача всередині вуха. У вересні видання писало, що компанія збирається в 2022 році представити датчик температури і тиску в Apple Watch.


Щоб визначити, сутулиться людина чи ні, AirPods буде використовувати датчики руху в навушниках, розповіли джерела.


Опитані виданням експерти вважають, що нові функції розширять охоплення AirPods, оскільки в світі мільйони людей страждають від втрати слуху, а багато датчики AirPods можуть використовуватися при створенні слухових апаратів.


Нагадаємо, Єврокомісія розробилазаконопроект про єдиний роз’єм для зарядки всіх смартфонів, але у разі прийняття ця ініціатива може змусити Apple міняти дизайн iPhone.