Знайшли кохання в соцмережах і бояться старіти: цікава статистика про жінок і чоловіків

У сьомому епізоді проєкту “Хто зверху” взяли участь співачки Оля Цибульська та Альона Омаргалієва, Dj Nana, співак Тамерлан, телеведучий Дмитро Танкович і гуморист Андрій Рибак. Капітанами й ведучими є Сергій Притула й Леся Нікітюк.

У шоу на “Новому каналі” після кожного раунду команда-переможець відповідає на цікаві питання про чоловіків і жінок. Для Gazeta.ua зібрали неочікувані факти у відсотках.

Скільки відсотків чоловіків бояться старіти?

“Вони щасливі. Молоді можуть бути “не те”, а от у 40 років розквітають”, – прокоментувала Нікітюк. Жінки припустили, що таких парубків значно менше половини. Насправді ж 47%.

Скільки відсотків жінок публікують результати проходження тестів на кшталт “Ким ти була в минулому житті”?

Правильна відповідь – 32%.

Скільки відсотків чоловіків мріють врізати начальнику?

31% респондентів підтвердили цю думку.

Скільки відсотків жінок кохали чоловіка, якому так і не сказали про свої почуття?

Статистика цього питання обурила всіх чоловіків. Найбільше Притулу. Виявилося, що таких жінок 74%, і капітан чоловічої команди не міг цього усвідомити.

Скільки відсотків жінок знайшли кохання в соцмережах?

Під час відповіді на це питання комп’ютер дав збій. Чоловіки припустили, що відповідь – 50% і екран саме цю цифру й показав. Поки всі раділи, суддя оголосив про глюк комп’ютера й назвав правильну відповідь – 19%.

Скільком відсоткам жінок подобається, коли чоловіки надсилають їм інтимні фото?

Правильна відповідь – 20%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шлюб не може бути в’язницею” – Вілл Сміт поділився деталями полігамних стосунків

Скільки відсотків чоловіків вважають нормальним, коли дівчина спілкується з колишнім?

17% респондентів відповіли, що мали таку практику.

У черговому випуску ігрового шоу “Хто зверху” ведучі Сергій Притула й Леся Нікітюк із командами дізнавалися неочікувані відсотки про чоловіків і жінок.

У шостому епізоді проєкту на “Новому каналі” взяли участь шеф реаліті “Пекельна Кухня” Алекс Якутов, гуморист Єгор Крутоголов, актор Андрій Федінчик, гумористка Яна Глущенко та акторки Наталка Денисенко й Даша Трегубова.