Путін заявив про готовність російських міжконтинентальних гіперзвукових ракет

Росія розробила і поставила на бойове чергування гіперзвукову міжконтинентальну ракету.

Про це заявив президент РФ Путін, виступаючи на Російської економічної тижня, передає «Інтерфакс».
За його словами, США розробляють гіперзвукову зброю швидкістю три Маха, російські ракети вже готові і летять зі швидкістю понад 20 Махів.

«Це не просто гіперзвукова, це міжконтинентальна ракета. Це набагато більш серйозна зброя, ніж ви зараз сказали. І вона стоять на бойовому чергуванні вже в Росії», – відповів він на слова ведучої форуму про те, що Росія розробила гіперзвукову високоточну зброю, яка летить зі швидкістю три Маха.

Нагадаємо, торік Путін заявив, що незабаром буде завершена гіперзвукова ракета «Циркон» зі швидкістю польотів понад 9 махів на відстань понад 1000 кілометрів . Випробування ракети пройшли у травні 2020 року. Водночас РФ не вистачило матеріалів для створення критично важливих компонентів, необхідних для виробництва гіперзвукової ракети «Авангард».

Крім того, РФ розробляє підводну балістичну ракету з ядерним двигуном, яка може знищувати ворожі міста спровокованим величезним цунамі. Втім, новинку легко виявити та ліквідувати за допомогою наявних сьогодні технологій.

Тим часом Пентагон має намір протягом трьох років розробити систему попередження запусків гіперзвукових ракет. У березні 2020 року США успішно випробували гіперзвукову ракету і наблизилися до її повноцінного використання.

Упродовж найближчих чотирьох років американські солдати зможуть використовувати бойові лазери та гіперзвукові ракети на транспортних засобах, аби підготуватися до бою проти Росії або Китаю, які розробляють власну гіперзвукову зброю.

загрузка…