Кияни отримають грошову допомогу до Дня захисників та захисниць України

З нагоди Дня захисників і захисниць України сім’ї загиблих учасників бойових дій і Революції Гідності, а також ветерани російсько-української війни отримають матеріальну допомогу від міської влади Києва.

Відповідне розпорядження вже підписано, повідомляє «Armyinform».

Як повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, виплата матеріальної допомоги – один з багатьох заходів з підтримки ветеранів АТО/ООС, учасників Революції Гідності та їх сімей. Цього року допомога становить від 800 до 1500 гривень. Всього ж її отримають 31 623 киянина. Всі виплати відбуваються в рамках реалізації міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам».

Одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1500 грн отримають:

кияни – члени сімей осіб, які загинули або померли, і члени сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих при безпосередній участі в АТО і ООС, і кияни – члени сімей загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності і державного суверенітету на сході України;

Кияни – члени сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадянського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 до 21 лютого 2014 року, а також осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові, виявлені під час Революції Гідності;

Кияни – члени сімей осіб і члени сімей киян, які добровільно забезпечували (Або добровільно залучалися до забезпечення) проведення АТО, здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях (у тому числі здійснювали волонтерську діяльність) і загиблих (зниклих безвісти), померлих внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих при забезпеченні проведення АТО і ООС.

Допомогу в розмірі 1000 грн отримають кияни, які отримали важкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадянського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 до 21 лютого 2014 року.

Допомогу в розмірі 900 грн отримають кияни, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО і ООС і кияни – бійці-добровольці, які брали участь у захисті територіальної цілісності і державного суверенітету на сході України;

Кияни, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі в масових акціях громадянського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 до 21 лютого 2014 року.

800 грн отримають:

кияни, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, катування під час участі в масових акціях громадянського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 до 21 лютого 2014 року.

Виплати відбуваються на рахунок багатофункціональної електронної карти «Муніципальна карта «Картка киянина».

Одноразова адресна соціальна матеріальна допомога, яка не була своєчасно виплачена громадянину з незалежних від нього причин, у разі смерті цього громадянина буде виплачена членам сім’ї померлого.

Раніше Пенсійний фонд пояснив, чому виплати пенсій у вересні були менше, ніж в серпні.

Зростання заробітних плат залишилося на високому рівні, хоча і дещо сповільнилося в серпні 2021 року.

Кабінет міністрів України схвалив постанову про заохочення спортсменів і їх тренерів за результатами XXXII літніх Олімпійських ігор. У зв’язку з недобором медалей призові отримають спортсмени, які посіли четверті-шості місця.

загрузка…