Держзрадницю Поклонську, яку Путін відправив в Африку, чекає екстрадиція — Мамедов

Колишню прокурорку анексованого Росією Криму і депутатку Держдуми РФ Наталію Поклонську, яку Росія відправила працювати послом в африканську країну Кабо-Верде, тепер можна екстрадувати в Україну: тут вона підозрюється у державній зраді та причетності до незаконної заборони Меджлісу. На це звернув увагу колишній заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов.

«Добра новина для Міністерства юстиції України, Кримської прокуратури і не дуже – для Кабо-Верде. Тепер можна готувати документи на екстрадицію для призначеної пані «посла» РФ. Перше провадження вже в суді, друге – розслідується. Отже, для неї є чудова нагода безпосередньо взяти участь у процесі», – написав Мамедов у Twitter.

На таке призначення Поклонської також відреагували і в Міністерстві закордонних справ України.

«У зв’язку із призначенням Наталії Поклонської послом Росії в Кабо-Верде нагадуємо, що колишня прокурорка російської окупаційної адміністрації в Криму розшукується за державну зраду проти нашої держави. Вона перебуває під санкціями України, ЄС, США, Канади та Японії. Сховатися не вийде, навіть в Африці», – сказав речник МЗС України Олег Ніколенко.

До слова, у травні Поклонська зняла свою кандидатуру з праймеріз партії «Єдина Росія» і анонсувала перехід на «нову роботу».