Опалювальний сезон: “Нафтогаз” затвердив річний тариф для бюджетних установ (Відео)

"Нафтогаз України"

Україні більше 7 тисяч бюджетних установ

“Нафтогаз” продаватиме газ бюджетним організаціям по 16 гривень 80 копійок. Це вже кінцева ціна річного тарифу, з урахуванням доставки та податку на додану вартість. Про це заявив голова правління “Нафтогазу” Юрій Вітренко, передає “5 канал”.

За його словами, пропозиція від державної компанії, найвигідніша. Бо значна частина інших постачальників або пропонує місячну ціну на газ 30-45 грн за кубометр, або відмовляється від раніше укладених договорів, де була зафіксована нижча ціна. В Україні більше 7 тисяч бюджетних установ. Аби уникнути зриву опалювального сезону у садочках, школах та інших організаціях, “Нафтогаз” закликає керівників якнайшвидше укласти контракти. Договори діятимуть до кінця наступного року.

“Укладення таких договорів може зайняти декілька днів, але при цьому зі свого боку ми запевняємо, що до 15 жовтня, тобто в лічені дні, ми маємо всі необхідні можливості для того, щоб навіть таку велику кількість договорів ми могли укласти. Тому зараз справа за тим, наскільки швидко бюджетні установи можуть звернутися до “Нафтогазу” і підписати відповідні договори”, – повідомив Юрій Вітренко.

Як повідомляв 5.UA, стало відомо, на скільки зросли комунальні тарифи за рік в Україні.