Чотириногого робота оснастили гвинтівкою і тепловізором

Американські компанії Ghost Robotics і SWORD Defense представили бойового робота, створеного на базі апарату Vision-60. Його оснастили гвинтівкою з дальністю прицільної стрільби 1,2 кілометра і тепловізором, повідомляє N+1.

Ghost Robotics розробляла Vision-60 як бойового робота і пропонувала використовувати його у військових цілях. Компанія проводить спільні випробування з американськими військовими, в яких робот виступає в якості помічника. Тепер же разом зі SWORD Defense вона запропонувала використовувати його як безпілотну бойову машину.

Прототип модернізованого робота показали на виставці Асоціації армії США. Оператор може дистанційно заряджати, розряджати і стріляти з гвинтівки, встановленої на нього. У гвинтівці є приціл з 30-кратним збільшенням та інфрачервоною фотоматрицею. Робота також оснастили додатковим тепловізором.

Крім того, Ghost Robotics представила розробку на основі Vision 60 і квадрокоптера Lockheed Martin Indago. Цей апарат складається з посадочної платформи з опорами, на які кріпиться дрон. І безпілотник, і робот оснащені камерами, одна з яких, ймовірно, працює в інфрачервоному діапазоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Раніше вчені розробили робота, який здатний ходити по канату і кататися на скейті. Замість рук його обладнали двома дронами, які допомагають йому балансувати.