Смерть українки в хостелі: польські правоохоронці розглядають кілька версій

Районна прокуратура в місті Стараховіце, що на південному сході Польщі, розглядає різні версії смерті 51-річної громадянки України.

Напередодні її знайшли мертвою в одному з місцевих хостелів, розповів Укрінформу заступник районного прокурора прокуратури Кшиштоф Грудневский.

Зараз прокуратура очікує результатів розтину і, в залежності від них буде визначати, як діяти далі.

Також він уточнив, що робочими версіями є:

  • смерть з природних причин,
  • побиття в результаті якого настала смерть,
  • цілеспрямоване вбивство.

Дві останні версії прокурор вже зараз вважає малоймовірними, оскільки на тілі жінки немає характерних слідів, що вказують на насильницьку смерть.

При цьому, розслідування поки виглядає “заплутаним” тому, що немає свідків, що знали загиблу. Ніхто не може розповісти, чим вона займалася, де працювала.

“Ми перевіряємо, де працювала жінка. Одні стверджують, що вона до недавнього часу працювала, інші кажуть, що вона взагалі ніде не працювала. Відомо лише, що вона оплатила проживання в хостелі до кінця місяця”, – повідомив прокурор.

Напередодні в хостелі в польському місті Стараховіце знайшли мертвою 51-річну українку. Згідно з повідомленням пресофіцера міської поліції з хостелу надійшло повідомлення про українку без ознак життя.

На місці події працювала поліція і прокуратура. Більш детальної інформації прокуратура Стараховіце поки не надала, а тіло жінки направили на розтин.

Раніше Окружна прокуратура польського міста Щецин висунула звинувачення дев’ятьом фігурантам справи про смерть 30 червня під Вроцлаві 25-річного громадянина України Дмитра Никифоренко. Поліцейським, які брали участь у затриманні та побитті українця, загрожує до 10 років ув’язнення, іншим підозрюваним – до п’яти років.