Розстріли на Інститутській: стало відомо, коли Святошинський райсуд продовжить розгляд справи (Відео)

Судове засідання

Адвокатка родин Героїв Небесної Сотні подала клопотання про долучення фото та відеоматеріалів свідків до матеріалів справи

Святошинський райсуд Києва продовжив розгляд щодо колишніх бійців спецроти беркуту. Відразу на початку засідання сторона захисту подала клопотання про повторний допит експерта, оскільки вважають, що у його висновку є розбіжності, які варто уточнити. Прокурори клопотання не підтримали і відразу перейшли до заперечень, передає “5 канал”.

Зазначається, що ті стосувалися огляду повідомлень у ЗМІ про події Революції Гідності. Його на попередньому засіданні надав суду один з адвокатів. Кажуть, що події висвітлені однобічно та не дають цілісної картинки того, що відбувалося. Також адвокатка родин Героїв Небесної Сотні подала клопотання про долучення фото та відеоматеріалів свідків до матеріалів справи. Розглядатимуть їх вже на наступному засіданні, яке Святошинський райсуд Києва призначив на 3 листопада. 

“Була реакція сторони обвинувачення на те, що в минулому засіданні захист надавав огляд як він назвав ЗМІ під час подій Революції Гідності, але по факту це був перелік офіційних заяв представників влади, які ті давали під час подій Євромайдану. І відповідно для того, щоб не склалась викривлена картина виключно від офіційних повідомлень було надано результати розслідування всіх цих епізодів подій”, – повідомила адвокатка родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська.

Адвокат ексбійців спецпідрозділу МВС “Беркут” Стефан Решко наголосив: “Хронологія тих подій дає нам динаміку, динаміку розвитку, можливість спостерігати за тим як події розвивались в часі та просторі. А динаміка нам дає втому числі й спрямованість умислів роботи державного апарату, правоохоронних органів, окремих високопосадовці”.

Нагадаємо, адвокатка родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська заявляла, що для можливості хоча б заочного покарання “ексберкутівців”, які брали участь у розстрілах учасників Революції Гідності, не було зареєстровано жодного законопроєкту.