У Ляшка пропонують розширити перелік професій для обов’язкової вакцинації – список

Міністерство охорони здоров’я України пропонує розширити перелік професій, для яких передбачена обов’язкова вакцинація від коронавірусу.

До нього можуть потрапити співробітники:

  • Підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • Установ і закладів, що надають соціальні послуги закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів;
  • Підприємств, установ і організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 4 березня 2015 року № 83.

Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
В Україні хочуть спростити процедуру щеплення від COVID-19 Медсестри та медбрати матимуть право вакцинувати без залучення лікаря.

Вакцина AstraZeneca: ефективність, побічні ефекти та захист від штаму “дельта” Це перша вакцина проти коронавірусу, яку зареєстрували в Україні

МОЗ: “Не вакцинованих від COVID-19 до листопада освітян буде відсторонено від роботи” Заробітня плата їм також не буде виплачуватися.

У світі за час пандемії на COVID-19 захворіли понад 238 млн осіб: карта Україна піднялася на 14 місце за рівнем захворюваності.

В Японії планують почати введення третьої дози вакцини від COVID-19 У вівторок в Токіо підтвердили 77 щоденних випадків коронавірусу, заявив уряд столиці, зареєструвавши 49 випадків попереднього дня, що є найменшим з червня минулого року.