Щось не так – платіть €1 млрд: працівник Укрпошти “перестрахувався” перед вакцинацією

Працівник Укрпошти вимагає, щоб його не примушували вакцинуватися проти коронавірусу. У разі побічних ефектів або ускладнень на щеплення впродовж року після вакцинації, щоб виплатили йому 1 млрд компенсації.

Про це повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський у Facebook, якому направив лист працівник.

Серед побічних ефектів автор листа вказав безперервний пронизливий крик і високу температуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дружина знайде всіх коханок” – головний санлікар звернувся до невакцинованих чоловіків

Примусова вакцинація є неприпустимою і заяви керівництва про відсторонення від роботи й позбавлення заробітної плати, премій без щеплення – протизаконні, ідеться в листі. Працівник вважає, що Смілянський у такий спосіб змушує працівників брати участь у “випробуваннях експериментальної вакцини”.

“Як ви гадаєте, навіщо топменеджерам така висока зарплата? Для того, щоб у разі чого я міг виплатити один мільярд євро відшкодування працівникові, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. Тепер я знаю, чому політики та експерти кричать на різних шоу – це в них побічний ефект від щеплення. У вас може постати питання: чому лист надрукований на друкарській машинці? Я теж його собі поставив. А потім зрозумів. Це щоб Білл Ґейтс випадково через Microsoft Word не чипував його. Тож нас так просто не візьмеш”, – написав іронічно Смілянський, реагуючи на вимоги працівника.

Кабінет міністрів затвердив посилені правила пасажирських перевезень на час карантину в регіонах із жовтим, помаранчевим і червоним рівень епіднебезпеки. Зміни до відповідної постанови уряд вніс 11 жовтня.

Для поїздок між областями пасажирам потрібен зелений сертифікат про вакцинацію – дві дози вакцини або негативний ПЛР, чи експрес-тест, зроблений за 72 год.

Не стосуватимуться нові правила лише неповнолітніх пасажирів.