Відео: силовики викрили масштабний канал контрабанди сигарет у ЄС

Державна прикордонна служба спільно з ДБР викрили канал переміщення тютюнових виробів до країн Євросоюзу. Сигарети пакували у мішки із сіллю.

Як повідомляють ДПСУ та ДБР, оперативники отримали інформацію, що ділки планують переправити поза митним контролем велику партію тютюнових виробів до Угорщини. Відправлення планували здійснити баржею, запакувавши цигарки у мішки із кухонною сіллю.

Під час обшуків на складі одного із підприємств в Ізмаїлі, що на Одещині, правоохоронці виявили близько 3 тисяч коробів цигарок, орієнтовна вартість яких складає 27 мільйонів гривень. Тютюнові вироби уже були готові до відправки.

Перевіряється інформація щодо причетності до контрабанди службових осіб Одеської митниці.

«Зазначимо, що це може бути одна з наймасштабніших спроб незаконного переміщення сигарет через кордон, викритих Держприкордонслужбою України у співпраці з взаємодіючими правоохоронними органами», – заявили в прикордонній службі.

Нагадаємо, контррозвідники СБУ в Одеській області викрили і припинили канал незаконного переправлення мігрантів, зброї та підакцизних товарів. Незаконний трафік було налагоджено через Кучурганський лиман, яким проходить кордон із Молдовою.

На кордоні з Білоруссю прикордонники викрили незаконне ввезення в Україну медичних препаратів для стоматології. Сума оцінки ліків склала понад 510 тисяч гривень.

На Волині СБУ заблокувала канал контрабанди цигарок гелікоптером. Щодня ним за кордон переправляли товар на $30 тисяч.

На Черкащині прикордонники затримали пілота-контрабандиста, який возив літаком цигарки з Чернівецької області до Румунії.

А у Чернівецькій області контрабандисти сигарет атакували прикордонників.

загрузка…