Бойовики під видом розмінування здійснювали розвідку позицій ЗСУ — ТКГ

Під час засідання Тристоронньої контактної групи бойовики близько 10:45 з пов’язками СЦКК під прикриттям проведення робіт із розмінування здійснювали розвідку залишених позицій ЗСУ.  Про це повідомляє пресслужба ТКГ на своєму Телеграм-каналі. 

“Гарантії безпеки були надані українською стороною для проведення робіт із розмінування з чітким зазначенням маршрутів пересування та визначенням граничної точки висунення в сторону позицій ЗСУ, в рамках робіт по обладнанню ділянки місцевості для відкриття з боку тимчасово окупованих територій КПВВ “Золоте”, – повідомляє ТКГ. 

Оперативна група Збройних сил затримала одного з бойовиків – громадянина Росії. У сепаратиста вилучили зброю та боєприпаси.

“Слід зазначити, що цей громадянин підозрюється правоохоронними органами України у скоєнні у 2010 році важкого злочину відповідно до статті 115 КК України (умисне вбивство – ред.)”, – повідомляє пресслужба ТКГ. 

Зараз тривають слідчі дії. 

Раніше повідомлялося про те, що українська сторона розробила План дій щодо врегулювання конфліктувідповідно до Мінських угод, однак Росія свої зобов’язання не виконала. Москва лише обмежилася позицією, що в цілому підтримує “зазначені мінським угодами підходи”, запропоновані ОРДЛО. При цьому Україна не розглядає “мирний план” ОРДЛО – його має  запропонувати саме Росія.