У Міноборони спростували чутки про звільнення генерала Бурби з військової служби

Василь Бурба

В Міноборони заявляють, що інформація в медіа не відповідає дійсності

Міністерство оборони України заперечує звільнення з військової служби ексначальника Головного управління розвідки генерал-полковника Василя Бурби. Про це розповыли у пресслужбі Міноборони.

“У медіа було поширено неправдиву інформацію про факт і обставини нібито звільнення з військової служби колишнього начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-полковника Василя Бурби. Міністерство оборони України офіційно повідомляє, що наказу на звільнення з військової служби генерал-полковника Василя Бурби не було”, – йдеться в повідомленні.

В Міноборони також заявляють, що інформація в медіа є емоційного характеру, вона не відповідає дійсності та спрямована на підрив довіри до керівництва Міністерства оборони України.

“Закликаємо громадян та засоби масової інформації не поширювати дезінформацію та не ставати засобом інформаційної зброї, яку політичні опоненти та держава-агресор намагаються використовувати для дестабілізації ситуації в Україні в своїх інтересах”, – додали в Міноборони.

Нагадаємо, раніше журналіст Юрій Бутусов повіомив, що міністр оборони звільнив ексголову ГУР Бурбу через надання свідчень у справі “вагнерівців”.