Розслідування ДТП з депутатом Трухіним: нові подробиці

Розслідуючи справу про ДТП за участю депутата від “Слуги народу” Олександра Трухіна Державне бюро розслідувань (ДБР) допитало понад десять свідків, а відео аварії поки не мають у своєму розпорядженні.

Про це йдеться у відповіді ДБР на запит “Української правди”. При цьому Офіс генпрокурора не зміг повідомити, чи перебував депутат Верховної Ради Олександр Трухін за кермом автомобіля під час ДТП і засекретив розслідування, йдеться у відповіді Офісу генпрокурора на запит “Українських Новин”.

У ДБР заявили, що проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин ДТП, в тому числі щодо встановлення особи, яка перебувала за кермом автомобіля 23 серпня 2021 року.

В ході розслідування вилучили відеозаписи руху транспортних засобів, але відео на якому зафіксовано момент ДТП в кримінальному провадженні відсутнє.

Допитати Трухіна слідчі планують вже після проведення експертиз та отримання висновків експертів.

Після того як матеріали справи з Нацполіціі надійшли до ДБР, була створена нова група слідчих. “Досудове розслідування триває. Встановлюються додаткові свідки події, інші відеозаписи та джерела інформації, які можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні”, – йдеться в заяві ДБР.

“Українським Новинам” Офіс генпрокурора не повідомив, хто був за кермом автомобіля, який спровокував ДТП. Також у відомстві не повідомили, викликався чи в орган слідства на допит сам Трухін.

В Офісі генпрокурора стверджують, що справа розслідується, але дані по ньому є таємницею слідства.

За даними ZN.UA, Нацполіція у своєму розпорядженні запис поведінки депутата Трухіна, пов’язаної з ДТП. За свідченням наших джерел в МВС, цей запис однозначно свідчить, що за кермом машини, яка потрапила в ДТП, був безпосередньо Олександр.

Більш того, як стверджують джерела, вів себе він стосовно представників поліції, які прибули на місце аварії, досить агресивно. Цитата: «Олександр Трухін був в гостях у губернатора Полтавської області, і на зворотному шляху сів за кермо в дуже святковому настрої, змістивши водія, саме на Бориспільській трасі».

Чи з’явиться цей запис в справі, переданій в ДБР, питання до президента України Володимиру Зеленському, пильно патронує це розслідування.

Нагадаємо, 23 серпня на трасі під Києвом автомобіль Audi в’їхав у Ford, а потім скоїв наїзд на Daewoo. В “Ауді”, крім самого Трухіна, знаходився його водій (депутат стверджує, що той був за кермом у момент аварії). В “Форді” – глава комітету арбітрів Української асоціації футболу Лучано Промені його перекладач Роман позбавлення, обидва отримали травми середньої тяжкості та були прооперовані. В автомобілі Daewoo були двоє дітей.

Після публікації матеріалів про ДТП за участю Трухіна українські ЗМІ почали отримувати пропозиції видалити їх або замінити нейтральними матеріалами. “Ціна питання” стартувала від 200 доларів. Інформацію про ДТП за участю “слуги народу” видалили понад 30 ЗМІ. Пильний інтерес до персони Трухіна пояснюється його глибокої залученості в фінансові справи партії та обізнаністю про роботі програми “20/30/50”.

31 серпня Національна поліція передала матеріали про ДТП за участю Олександра Трухіна Державному бюро розслідувань.