Візьми друга з притулку: Вінницькі поліцейські провели фотосесію з безпритульними песиками, щоб знайти для них домівку

Поліцейські Вінниччини влаштували благодійну акцію “Візьми друга з притулку”, про що повідомили на сторінці Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Поліція Вінницької області

Стражі правопорядку влаштували фотосесію з собаками, що наразі живуть в муніципальному притулку для тварин та розмістили фотографії у соцмережах, аби таким чином підвищити шанси песиків знайти нових господарів. І акція працює – один чотирилапий вже знайшов свою родину.

Щасливий вже домашній песик.Поліція Вінницької області

“«Візьми друга з притулку» – такий головний меседж соціальної акції, до якої пропонують доєднатися небайдужим людям, які можуть прихистити чотирилапих, допомогти притулку чи поширити таку інформацію” – йдеться дописі.

Поліція Вінницької області

Поліція Вінницької області

Сьогодні у притулку перебувають близько 70 песиків, кожен з яких має свою історію і тепер чекає на турботливу родину.

Поліція Вінницької області

В повідомлені поліцейські підкреслюють, що працівники Вінницького муніципального притулку обов’язково допоможуть адаптуватися собаці і господарю до нового сусідства. 

Поліція Вінницької області

Нагадаємо, Президент Південної Кореї запропонував перестати їсти собак. Цій традиції багато років, однак зараз вона все більше завдає шкоди міжнародній репутації Південної Кореї.