В Києві учні «провчили» вчительку за антиукраїнські погляди за допомогою флешмобу

В українському сегменті TikTok вже кілька днів набирає популярність новий тренд – підлітки співають на камеру пісню про Степана Бандеру і викладають відео в мережу. У Києві діти вирішили використовувати пісню не тільки для соціальних мереж, нею школярі потролили вчительку-«ватницю».

Про це повідомляється в Telegram-каналі Vesti.

Учні однієї зі шкіл Києва зажадали «провчити» вчительку за антиукраїнські погляди, тому вони запустили флешмоб. Школярі співають пісню про Бандеру під час уроків, на перервах, в класах і роздягальнях, в туалетах і коридорах.

Про яку саме вчительку йдеться – в Telegram-каналі не повідомили. Однак мова йде про те, що зараз викладачка, яку діти вважають «ватніцей», відмовляється виходити на роботу.

На відео, які активно поширюються в TikTok та інших соціальних мережах, можна побачити, що діти співають пісню про Бандеру перед багатьма вчителями. Хто саме з них сама «жертва» флешмобу – невідомо.

«Батько наш – Бандера, Україна – мати, ми за Україну будемо воювати!», – в пісні повстанців йдеться про українця, який боровся з «москалями» і загинув під час героїчної битви. Головний герой лежав під дубом «без лівої ноги і правої ноги», коли до нього підійшла його мати. Згодом жінка поховала сина: «на його могилі слова написала Слава Україні! Всім героям Слава!».

Патріотична пісня популярна вже багато років, а восени 2021 року вона стала трендовою в соціальній мережі TikTok.

Нещодавно TikTok оголосив, що перетнув позначку в 1 млрд активних користувачів. Така кількість люде хоча б раз за місяць заходило в соцмережу.

Китайська відеосоцмережа TikTok посіла перше місце за кількістю завантажень в 2020 році, свідчать дані аналітиків з App Annie.

Соціальна мережа TikTok тестує функцію під назвою TikTok Stories на власній платформі.

загрузка…