В Україні зростає кількість госпіталізацій серед дітей із COVID-19

Хворі на COVID-19

Коронавірус та карантин

Держава наразі має ресурс приблизно 50 тис. ковідних ліжок, у разі необхідності ця кількість може збільшитися до 90 тис.

В Україні зростає кількість госпіталізацій серед дітей із COVID-19, повідомив завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, передає Telegram-канал “Коронавірус_інфо”.

“Якщо при першій-другій хвилях Київська міська дитяча інфекційна лікарня практично стояла порожня, то станом на 12 жовтня її наповненість 53%. Практично у всіх регіонах суттєве зростання кількості дітей з тяжким перебігом COVID-19, які потребують стаціонарного лікування й кисневої терапії. І на превеликий жаль, уже є декілька летальних випадків серед дітей”, – зазначив він.

За його словами, держава наразі має ресурс приблизно 50 тис. ковідних ліжок, у разі необхідності ця кількість може збільшитися до 90 тис.

“Особисто мене дуже радує той факт, що Київ більш ніж 2 тижні не входить до трійки лідерів за кількістю нових випадків COVID-19. Насамперед це пов’язано з вакцинацією майже половини населення”, – додав Дубров.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксовано 16 309 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 471 летальний випадок, 6462 пацієнти одужали.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.