Чиновникам КМДА вручили підозри в справі кінотеатру «Київ»: подробиці

Главі департаменту комунальної власності КМДА, його першому заступнику та директору КП «Київкінофільм» повідомлено про підозру у службовій недбалості. Провадження стосується кінотеатру «Київ» на вулиці Великій Васильківській, який був зданий в 2019 році в оренду за 2,1 млн гривень в місяць.

Про це повідомили в прес-службі столичної прокуратури.

Як розповіли в прокуратурі, з червня по листопад кошти надходили в повному обсязі, проте далі орендар звернувся до департаменту комунальної власності з проханням перевірити стан будівлі.

У зв’язку з цим керівник відомства створив комісію, яка вже на наступний день склала акт про призупинення виконання сторонами своїх зобов’язань за договором за нібито неможливістю використання приміщення.

Зазначений документ став підставою для припинення нарахування орендної плати, починаючи з грудня 2019 року, в результаті чого бюджет недоотримав понад 22 млн гривень.

При цьому в ході досудового розслідування встановлено, що складання зазначеного акту не передбачено чинним законодавством, а порядок вирішення спорів в частині придатності об’єкта оренди для використання за цільовим призначенням належить до компетенції суду.

Крім того, згідно з висновком комплексної судової будівельно-технічної експертизи, приміщення кінотеатру повністю придатне для експлуатації.

Раніше повідомлялося, що влада Києва сподівається, що закриття транспорту в столиці при посиленні карантину вдасться уникнути. Однак електронні перепустки все одно готують – на випадок нового локдауна.

Силовики продовжують відпрацьовувати київські муніципальні органи. В одному з них начальнику інкримінують вимагання грошей з власників ресторанів і торгових точок.

Столична прокуратура провела обшуки в Департаменті молоді та спорту КМДА. Одночасно чиновникам вручають підозри у привласненні державних коштів.

загрузка…