Смерть 7-річного хлопчика з Черкас: поліція провела вже 15 експертиз – що встановили

Національна поліція України

Правоохоронці виключили чутки, що об дитину гасили недопалки чи він був уражений струмом

Причина смерті 7-річного Андрійка Лясова з Черкас – черепно-мозкова травма. Такого ушкодження хлопчик не міг спричинити самостійно. Такі висновки слідчих. Нині прокуратура та поліція розповіли подробиці розслідування справи Андрія Лясова. Його з численними травмами і забоями забрала швидка з дому нерідної бабусі і за два тижні він помер у лікарні, не приходячи до тями.

Нині провели 15 експертиз. Їхні висновки, зокрема, спростовують версію нерідної бабусі, яка стверджувала, що дитина впала на купу цегли. Проте падіння з висоти правоохоронці поки не виключають. Щодо травм вух, губи та статевого органу – то це справді могли бути укуси тварин. Правоохоронці виключили чутки, що об дитину гасили недопалки чи він був уражений струмом.

Всього опитали 900 людей та навіть дворічну сестру Андрія. З нею працював психолог у форматі малюнків. Небезпеки для дівчинки правоохоронці не виявили і вона лишається у батьків. Розслідування ще триває.

“Також експертиза і одна, і друга нам, на жаль, не дають точного часу настання тілесних ушкоджень, оскільки у висновку експертизи зазначено, що тілесні ушкодження, які стали причиною смерті, утворилися не менше 8 днів від часу настання смерті, враховуючи це, стоїть питання про необхідність призначення конверсійної експертизи”, – розповів керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін.

Як повідомляв 5.UA, понівечений хлопчик із Черкас, якого могли катувати, помер у лікарні, так і не вийшовши з коми. 7-річний Андрій був госпіталізований із жахливими травмами та ушкодженнями. У нього була черепно-мозкова травма та численні ушкодження, які викликали сльози навіть у лікарів. У дитини були надірвані вухо, губа та статевий орган. Також повідомлялося, що на тілі хлопчика були сліди від недопалків.

Раніше у поліції повідомили, що дитина померла саме від травми голови та крововиливу.

Нагадаємо, названа бабуся померлої дитини начебто є фігуранткою кількох справ. Місцеві жителі стверджують, що вона тривалий час уникала відповідальності. Жінку взяли під варту.