Міноборони офіційно спростувало інформацію українських ЗМІ про звільнення Бурби з військової служби

У Міністерстві оборони розвіяли інформацію вітчизняних ЗМІ про звільнення екс-керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василя Бурби з військової служби.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«У медіа було поширено неправдиву інформацію про факт і обставини нібито звільнення з військової служби колишнього начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-полковника Василя Бурби. Міністерство оборони України офіційно повідомляє, що наказу на звільнення з військової служби генерал-полковника Василя Бурби не було», – ідеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що екс-начальник Головного управління розвідки, генерал Василь Бурба, звільнився з військової служби, аби дати свідчення Тимчасовій слідчій комісії (ТСК) у справі про зрив спецоперації із захоплення найманців російської приватної військової кампанії (ПВК) «Вагнера». Про це повідомляв журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, Бурба подав рапорт на звільнення ще 14 вересня. Бутусов стверджує, що тоді Бурбу викликали на зустріч із міністром оборони Андрієм Тараном.

загрузка…