В Україні на найбільших залізничних вокзалах розгорнуть лабораторії для експрес-тестування на COVID-19

В Україні на найбільших залізничних на вокзалах планують створити лабораторії для експрес-тестів на COVID-19, зазначив керівник пасажирського напряму «Укрзалізниці» Олександр Перцовський під час брифінгу.

“Ми вже звернулися до найбільших українських медлабораторій для того, щоб спробувати на вокзалах розгорнути лабораторії, які зможуть надавати послуги з експрес-тестування за максимально доступною ціною”, – зазначили в УЗ.

Зазначається, що така ініціатива спрямована на те, щоб ті, хто не можуть вакцинуватися від коронавірусу мали можливість пройти тестування.

“Ми розуміємо що в Україні недостатній рівень вакцинації, тому розгорнення таких експрес-лабораторій, принаймні, на найбільших вокзалах допоможе пасажирам безперешкодно подорожувати”,  – наголосили в «Укрзалізниці».

На сьогоднішній день домінує штам коронавируса «Дельта»– більш заразний і відрізняється симптоматикою від звичайного перебігу хвороби.

У ситуації, що склалася, Кабінет міністрів ввів нові правилапасажирських перевезень під час карантину. Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом під час міжрегіональних поїздок без надання обов’язкових за новими правилами перевезень  сертифікатів про щеплення, або негативних результатів тесту на COVID-19. 

Дивіться спецтему: Карантин в Україні
Чи потрібно приймати антибіотики при COVID-19: роз’яснення МОЗ Призначати антибіотики має виключно лікар.

В Україні ще чотири області можуть потрапити у «червону» зону карантину – KSE Найкритичніша ситуація з COVID-19 у Сумській області.

У Києві коронавірусні лікарні заповнені майже на 50%: ситуація продовжує погіршуватися Понад 95% пацієнтів – нещеплені.

В НАН прогнозують рекордні цифри по захворюваності COVID в Україні Спад статистики можливий тільки на вихідних днях.

В Україні зростає захворюваність на COVID-19: минулої доби виявили 16 309 нових випадків хвороби За весь час пандемії в Україні на коронавірус захворіло 2 578 394 особи.