Збірна не вміє грати на утримання рахунку – Грачов

Колишній форвард “Шахтаря” Віктор Грачов проаналізував гру збірної України в нічийному матчі (1:1) проти Боснії та Герцеґовини у Львові.

“Складно сподіватися на утримання рахунку, коли ти зовсім не проводиш контратак, не змушуєш суперника дбати про захист своїх воріт, каже Віктор Олександрович. Напруга в захисті обов’язково призведе до помилок. У випадках із нашими командами можна сміливо стверджувати, що в 70 відсотках зі 100 ми пропустимо гол і втратимо перевагу. Бо в закордонних команд виходить стояти стіною в захисті, а в наших ні. Якщо в заключному матчі з Боснією нам потрібна буде перемога, побачите, як боснійці захищатимуться”.

Віктор Олександрович дивується швидкій втомі українців.

“Суперник літав у Казахстан, грав на полі зі штучним покриттям і не втомився. А ми ледве ноги пересували. Ярмоленко втомився вже до 50 хвилини, але замінити його було ніким. Вся небезпека йшла з його флангу. Коли почали втомлюватися інші й пішли заміни, стало зрозуміло, що Україна більше сьогодні не заб’є”.

Окремо Грачов прокоментував конфлікт тренера з Русланом Малиновським.

“Я слабко уявляю собі, що тренер Аргентини може заявити щось на кшталт: “Мессі не підходить під мою модель гри, і я його не викликатиму”. Або тренер Португалії не викличе Кріштіану Роналду. Зате в нас є тренер, який дозволяє собі не викликати найкращого українського легіонера. Зрозуміло, що Петраков відповідає посадою за такі рішення. Але хіба нам від цього легше? Вся країна знає, що Руслана треба повертати, але нічого не може зробити. Зрозуміло, що легіонерами важко. Бо вони працювали з найкращими тренерами й мають власну думку. Але свої амбіції в такій важливій справі тренеру треба забувати”, сказав Грачов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Час дорослішати, Олександре Васильовичу!” – огляд української преси після нічиєї з Боснією

Наступні ігри в нашій групі відбудуться 13 листопада. Франція прийматиме Казахстан,а Боснія – Фінляндію. Україна може опуститися на третє місце після цих матчів