Суди продовжаться: Google подала зустрічний позов проти розробника Fortnite

Корпорація Google подала зустрічний позов проти Epic Games в рамках антимонопольного судового процесу.

Про це пише TechCrunch.

Уточнюється, що виробник Android заперечує звинувачення Epic в монопольній поведінці і звинувачує розробника Fortnite в порушенні угоди про поширення програмного забезпечення для розробників Google Play (DDA) через те, що компанія додала в гру можливість оплати покупок в обхід комісії магазину.

У Google вважають, що Epic Games повинна відшкодувати їм збиток через порушення правил Google Play.

Зокрема, позов стверджує, що минулого року Epic представив збірку Fortnite в Google Play, яка використовувала власну систему прямих платежів Epic, а не Google Play Billing.

Ця заявка була відхилена через невідповідність політиці Google. Потім у квітні 2020 року Epic представила сумісну версію програми, яку Google в позові описав як «акт обману з метою спровокувати судовий процес».

Нова версія приховала платіжну систему Epic в оновленні, яке було відправлено в магазини додатків Apple і Google. Це дозволило б розробнику Fortnite переключитися на власну платіжну систему, застосувавши зміну конфігурації на стороні сервера або внісши «виправлення» без відома Google.

Раніше ми писали, що суд зобов’язав компанію Apple дозволити розробникам додавати в додатки посилання на альтернативні способи оплати в обхід комісії AppStore за позовом розробника Fortnite. Epic Games зобов’язали виплатити компенсацію за порушення контракту.

Рішення може призвести до значного падіння продажів в AppStore, які за підсумками минулого року склали близько 64 млрд доларів. Тепер розробники зможуть розміщувати в додатках сторонні посилання на оплату в обхід 15-30% комісії магазину додатків.

загрузка…