“Волю Міші”: прихильники Саакашвілі зібралися під посольством Грузії в Києві – включення (Відео)

Акція

Затримання Саакашвілі у Грузії

Пікетувальники вважають дії чинного керівництва Грузії проросійськими, а обвинувачення – надуманими

“Волю Міші”. Близько сотні прихильників Міхаелі Саакашвілі та грузинські добровольці, які воювали за Україну, цими хвилинами мітингують біля грузинського посольства в Києві.

Вони вимагають звільнити Саакашвілі, якого затримали 1 жовтня. Пікетувальники вважають дії чинного керівництва Грузії проросійськими, а обвинувачення – надуманими. З посольства до людей ніхто не вийшов, але мітингарі кажуть, що стоятимуть та чекатимуть діалогу.

“Сьогодні практично Грузія знаходиться під окупацією. У нас є як і окупація фізична, так і урядова окупація. Саакашвілі практично показав свою волю і він зараховується до політиків, які показують діями і він спонукає людей на дії. Він каталізатор політичних процесів і це зіграє ключову роль в грузинській політиці”, – переконує ветеран російсько-української війни Мамука Мамулашвілі.

Нагадаємо, 1 жовтня 2021 року прем’єр-міністр Грузії повідомив про затримання Міхеїла Саакашвілі. Раніше колишній президент заявив, що збирається повернутися додому напередодні місцевих виборів, попри загрозу арешту. У Грузії порушили 5 кримінальних справ проти Саакашвілі. Він усі обвинувачення відкидає і вважає себе політичним в’язнем.