Ймовірна велика війна з РФ – волонтер

Повномасштабна агресія РФ проти України може відбутися через пару років.

Про це сказав волонтер, засновник фонду “Повернись живим” Віталій Дейнега в інтерв’ю LB.ua.

“Щоб ми розуміли – велика війна в найближчі пару років менш імовірна, ніж потім. Але потім вона ймовірна.

Тому що що зараз робить Росія? Вона зайнята перетравлюванням Білорусі й консолідацією своїх активів в середній Азії. Це в них займе рік-два. А потім лишимося тільки ми”, – зауважив волонтер.

“Діджиталізовувати треба не тільки облік. Діджиталізовувати передусім під час війни треба бій.

Я не є антикорупційним журналістом, але там (в армії. – Gazeta.ua) постійно хтось намагається “прикурити”. Було б непогано, щоб домовились при цій владі – ось тут, хлопці, ми не крадемо і не даємо красти. Тому що Росія стягує війська під кордон”, – сказав Дейнега.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Петиція про заборону артистам із РФ виступати набрала 25 тис. голосів

“Ми маємо розуміти, що ти не можеш під час війни бути пацифістом. В якийсь момент найкращий захист – це просто дати по зубах так, щоб не лізли. Це як з п’яним мудаком – ти йому раз сказав, два сказав… Один раз перевалив – все.

Як кажуть: “Клацання затвором замінює 30 хвилин виховної розмови. І це врятує більше життів”, – зауважив волонтер.

Восьмий рік триває агресія РФ проти України. 2014-го російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.

З початку російської агресії на Донбасі під час боїв загинули 2694 українських військовослужбовців, зазнали поранень 10 237, повідомляли Збройні сили України в травні.