У потяг впускатимуть лише з Covid-сертифікатом

Для подорожі поїздом між областями пасажирам потрібен буде або сертифікат про вакцинацію, або ПЛР чи експрес-тест, зроблений за 72 год.

Ці правила стосуються пасажирів з квитками на 21 жовтня і далі. Провідники перевірятимуть квиток, паспорт і відповідний Covid-документ. Сертифікат можна буде показати в “Дії”, розповів керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

В потягах “Інтерсіті” перевірка також буде при посадці.

Якщо пасажир сідає в жовтій зоні, достатньо буде однієї дози вакцини. Пасажири з червоної зони повинні мати повну вакцинацію.

На дітей обмеження не поширюються. У приміських потягах перевірок не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові правила пасажирських перевезень: почали встановлювати блок-пости

Укрзалізниця просить долучитись правоохоронців до перевірки сертифікатів. Звернулась до найбільших лабораторій, щоб на вокзалах розгорнути пункти для експрес-тестування з помірними цінами.

Кабінет міністрів затвердив нові посилені правила пасажирських перевезень на час карантину в регіонах із жовтим, помаранчевим і червоним рівнем епіднебезпеки. Зміни до відповідної постанови уряд вніс 11 жовтня. За перевезення пасажирів без Covid-сертифікатів перевізників штрафуватимуть на 17 тис. грн.

За яких умов дозволять міжрегіональні перевезення пасажирів із 21 жовтня – дізнавайтеся за посиланням.