Поліомієліт в Україні: на Закарпатті почалося епідемічне розслідування

МОЗ розпочало епідемічне розслідування на Закарпатті через випадки поліомієліту на Рівненщині. Інфікована дитина раніше перебувала саме на Закарпатті.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«Враховуючи те, що дитина перебувала на Закарпатті, повноцінне епідеміологічне розслідування зараз проводиться і там теж», — зазначили у відомстві.

У МОЗ уточнили, що спалах захворювання в Рівненській області класифікували як надзвичайну ситуацію біологічного характеру обласного масштабу. Триває епідеміологічне розслідування, а контактні з інфікованою особою люди проходять обстеження. Проведено забір матеріалу з навколишнього середовища.

Раніше ми писали, що в Рівненській області після виявлення поліомієліту у 1,5-річної дитини почалася повторна вакцинація дітей від інфекції, А тих, хто не прищеплюється — в школу не пустять.

З 11 по 22 жовтня в Рівненській області відбудеться невідкладний «нульовий» тур вакцинації з використанням вакцини ІПВ на території області, де зафіксовано випадок (Rapid response vaccination (Round Zero), для дітей до 5 років включно незалежно від раніше проведеної вакцинації. Наступні три раунди триватимуть 90 днів і охоплюватимуть все населення області цієї вікової групи.

загрузка…