Телеканал “Дом” витратить більш як 30 млн на нову розважальну російськомовну програму

Телебачення в Україні

На каналі випускатимуть тревел-шоу за участю іноземців

ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” (телеканали “Дом” та UATV) Мінреінтеграції 7 жовтня замовило ТОВ “Телевізійна виробнича компанія “Пілот Продакшн” програму на суму 33,90 млн грн, повідомляють “Наші гроші” з посиланням на публічну інформацію у системі Prozorro.

Зазначається, що це буде тревел-шоу “Украина с первого взгляда”. Концепція програми передбачає, що іноземці, які вперше ступили на українську землю, подорожуватимуть різними регіонами, куштуватимуть українські страви та порівнюватимуть зі своєю країною. Проєкт має показати Україну, її природну красу, унікальні історичні пам’ятки і неймовірне гастрономічне різноманіття світові очима туриста-іноземця, щоб “популяризувати країну як туристичну мекку”.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо її предмет полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва. Фірма виграла мистецький конкурс на виробництво реаліті-шоу, яке об’єднує мешканців різних регіонів України, несе ідею об’єднання українців як єдиної нації, мотивуває дізнаватися про міста, села та їх мешканців. 

Нагадаємо, раніше український телеканал “Дом” отримав попередження від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення за показ в ефірі карти, на якій Крим позначений у складі Росії. 

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.